Maratonský víkend 3.-4.6.2011

První víkend v červnu stál ze soutěžního hlediska opravdu za to…

Začínal už v pátek večer dalším ligovým kolem ve Strašově

Kluci měli díky poruše na časomíře dva pokusy a oba byly vyrovnané. Tím druhým dokonce zlepšili čas na konečných 23,01,  patřilo jim krásné 8.místo a konečně první body do ligy!!! To s holkama to mělo rychlejší konec. Po nedorozumění mezi Káčou a novým rozdělovačem s pojistkama se před platem udělal uzel jako „kjááva“ a bylo po nadějích…

Po 4hodinovém spánku pokračoval maraton ráno pohárovou soutěží v Klešicích. Kvůli odpolední lize se běželo jen jedno kolo a to samozřejmě netradiční. Tentokrát to bylo obráceně. Mazy tu vodu přes zavřenej kohout dopředu ne a ne dotlačit, takže se to klukům trošku protáhlo. Holky si sice musely půjčit na stroj Verču z Morašic, ale souhra byla parádní a všechno klaplo – Putovní pohár tak letos odcestoval k nám!!! (Video ale bohužel nevzniklo 🙁 )

No a akce končila na dalším ligovém kole v Dašicích. Tam se bohužel holky nesešly, takže na nápravu z kol minulých si budou muset ještě počkat. Kluci však předvedli koncert :-). V ligovém kole si zlepšili osobák na 21,83 a získali další body za pěkné 7.místo. V následujících pohárových rozstřelech nejdřív vyřadili domácí team a potom jen o vlásek vypadli s favorizovanými Kuněticemi. Prostě krása střídá nádheru, podívejte se sami…

Příspěvek byl publikován v rubrice Ze závodů. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.